Menu
 

Neden Yalnız Kur'an -
Ahmet M.SAĞLAM
Bu kitabın amacı, yüzyıllardır gerileme döneminde olan Müslümanların neden gelişen uygarlıkların bu derece gerisinde kaldıklarının nedenini ortaya koymaya çalışmaktır.
ALLAH’ın yeterli, apaçık ve kolaylaştırılmış olarak tanıttığı Kuran’ı terk eden Müslümanlar, din adına yüzlerce yasak ve kuralla dini yaşanmaz bir hale çeviren atalar dinini sorgulamadan izlemeyi tercih ediyor.
Çoğu Müslüman, âlim olarak nitelediği kişilere ve kitaplarına güvendiği kadar, ALLAH’a ve kitabına güvenmiyor hatta okuma gereği bile duymuyor!
İslam dünyası Kuran’ı terk etmenin, mezheplere ayrılarak farklı dini öğretileri takip etmenin, akla ve bilime önem vermemenin kaçınılmaz sonucu olarak; gelişen toplumların, bili- min, sanatın oldukça gerisinde kalıyor ve kendi kendini cezalandırarak huzursuzluğa mahkûm oluyor.
Ayetler eşliğinde Kuran’ın din adına yeterliliğini ve din adamlarının Müslümanları Kuran’dan nasıl saptırdığını sade bir dille ortaya koyarak, insanları ALLAH’ın terk edilen mesajı Kuran’a davet ediyoruz…
Zuhruf 44: Şüphesiz bu Kuran, sana ve kav- mine bir öğüt ve bir şereftir, ondan hesaba çekileceksiniz.
Kitabı incelemek için tıklayınız.5 adede kadar kitabı ücretsiz herkese gönderiyoruz. 5 adet üstünü çevresine dağıtmak için almak isteyecekler için adet başına kitap 1 TL'dir. Posta ücreti 5 kitap için kitap başına 1 TL gibi oluyor ve alıcı sadece bunu ödüyor. Daha önce mail atıp talepte bulunmamış kişiler için mail adresim: bilgi@ahmetmuratsaglam.com .

Not:Lütfen adres bilgilerini yazarken telefon numarası, şehir, mahalle, sokak ve apartman numaralarını, alıcı ismini ve almak istediğiniz 5 adetin ÜZERİNDE ise kitap adedini belirtmeyi de unutmayınız.


Yorum Gönder

 
Top